Trochę o mnie

sep o nas

Z wykształcenia jestem inżynierem zootechnikiem. Studiowałam na wydziale Chowu i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jestem członkiem ZKwP.  Brałam udział w wielu wystawach psów z moją suczką Milady rasy Cavalier King Charls Spaniel. Z Milady uczestniczylysmy też w szkoleniu na psa towarzyszacego oraz zajeciach Agility. Zawodowo zajmuję się pielęgnacją psów. W roku 2004 ukończyłam szkolenie z zakresu strzyżenia i pielęgnacji psów. Otrzymałam dyplom upoważniający mnie do wykonywania zawodu groomera.

 Z początkiem roku 2006 otworzyłam jeden z pierwszych psich saloników w Bydgoszczy (mieścił się przy ul. ks. J. Popiełuszki 22). Był w pełni przystosowany do wykonywania wszelkich usług związanych ze stylizacją i pielęgnacją różnych ras psów. Rok 2011 zaowocował otwarciem drugiego punktu na Osiedlu Leśnym przy ul. 11 Listopada 16.

 W chwili obecnej salonik prowadzi z powodzeniem moja córka Zuzanna. Dodatkowo z końcem roku 2016 otwarty został przy saloniku sklep zoologiczny. Od roku 2016 mieszkam w Holandii (Haga) i tu spełniam się zawodowo. W dalszym ciągu dokształcam się zawodowo biorąc udział w seminariach i szkoleniach. W tym roku mialam okazję uczestniczyć w prestiżowym wydarzeniu o światowej randze - Groomania 2017 w Belgii.

,,Jestem szczęśliwa ponieważ dane jest mi łączyć pracę zawodową z moimi zainteresowaniami. "

Katarzyna Elżbieta Fulara

sep o nas

Próbka umiejętności

Kontakt

Terminy wizyt proszę uzgadniać telefonicznie

0685 148 111

0685 148 111WhatsApp

Spakenburgsestraat 108

Psi salonik Den Haag

Website created by: Adrian Kinalski. All rights reserved for psisalonik.com Ⓒ 2019r.